حضور فعال زنجیره تامین ایران خودرو در نخستین نمایشگاه ضرورت های ساخت داخل و رونق تولید
26 تیر 98 ساعت 04:58 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

گروه صنعتی ایران خودرو در نخستین نمایشگاه فرصت های ساخت داخل و رونق تولید،‌ با نمایش نیازمندی‌های زنجیره تامین و به منظور دعوت از سازندگان و شرکت های دانش بنیان برای همكاری در زمینه تعمیق ساخت داخل و كاهش ارزبری مواد و قطعات حضور فعالی خواهد داشت.

حضور فعال زنجیره تامین ایران خودرو در نخستین نمایشگاه ضرورت های ساخت داخل و رونق تولید

به گزارش ایكوپرس، این نمایشگاه كه در سال رونق تولید به همت وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت و سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار می شود،‌ زنجیره تامین ایران خودرو با هدف تبیین استراتژی های جدید گروه صنعتی ایران خودرو در رشد و توسعه زنجیره تامین، نمایش نیازمندی ها جهت استفاده از توانمندی های داخلی، تعمیق ساخت داخل و كاهش میزان ارزبری مواد و قطعات خودرو و همچنین توسعه محصولات جدید با استفاده از توان طراحی شركت های تامین كننده قطعات، حضور خواهد داشت.
برمبنای این گزارش، نمایش قطعات مورد نیاز در مگاماژول ها،‌ نمایش نیازمندی ها در بخش های قالب و ابزار، نیازمندی های مواد اولیه شامل مواد فلزی و غیرفلزی، ارایه فرآیند شناسایی، ارزیابی، انتخاب و ارتقای سازندگان و نمایش نیازمندی های شبكه تامین گروه صنعتی ایران خودرو برنامه عملیاتی ایران خودرو در این نمایشگاه خواهد بود.
افزون بر این، سامانه فراخوان جهاد خودكفایی كه در راستای تحقق اهداف و سیاست های تعیین شده در اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و همچنین بهره مندی از توان استعداد و دانش متخصصان متعهد كشور طراحی شده در دسترس مراجعین علاقه مند به حوزه طراحی و ساخت قطعه قرار خواهد گرفت.
ایران خودرو درصدد است تا در دوران سخت تحریم های ظالمانه به منظور حمایت از توسعه تولید ملی بر پایه فن آوری های برتر در عرصه صنعت از تمامی صنتعگران و دانشگاهیان و شركت های دانش بنیان و نخبگان برای همراهی در جهاد خودكفایی دعوت به همكاری كند. برهمین اساس این سامانه را در پایگاه اینترنتی شركت ساپكو تحت عنوان جهاد خودكفایی در دسترس كاربران قرار داده و در نمایشگاه ضرورت های ساخت داخل و رونق تولید نیز امكانات نام نویسی قطعه سازان واجد شرایط را فراهم كرده است.
در این سامانه فهرست قطعات مورد نیاز در زنجیره تامین ایران خودرو به همراه مشخصات فنی و جزئیات كامل در اختیار كاربران قرار گرفته است.
گفتنی است، زنجیره تامین ایران خودرو از 27 تا 30 تیرماه جاری در فضای هزار متر مربعی در سالن 38B نمایشگاه بین المللی تهران پذیرای بازدیدكنندگان از این نمایشگاه است. بخشی از قطعات دیزل نیز كه جزو نیازمندی های شركت ایران خودرو دیزل است نیز در همین سالن به نمایش درآمده است.


می توانید دیدگاه خود را برای روابط عمومی شرکت بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات