محور برنامه ها و فعالیت های ایران خودرو تشریح شد
11 شهریور 98 ساعت 05:13 ب.ظ | انتشار یافته روابط عمومی | ( نظرات )

مدیرعامل جدید گروه صنعتی ایران خودرو با تاکید بر ایجاد اتحاد بین لایه های مختلف کارگری، مدیریتی ، بالادستی ،قطعه سازان و شرکای تجاری و مبارزه با رانت و فساد ، صیانت از حقوق مصرف کننده، تقویت زنجیره تامین، افزایش کیفیت و تیراژتولید، توسعه وتعمیق ساخت داخل، بهره مندی از روش های نوین تامین مالی، توجه به منابع انسانی و تعامل موثر با نهادهای حاکمیتی ، تشکل های تخصصی و مراکز دانشگاهی را از مهم ترین اولویت های این خودروسازی عنوان كرد.

محور برنامه ها و فعالیت های ایران خودرو تشریح شد

به گزارش ایكوپرس، دكتر فرشاد مقیمی در جلسه معارفه خود به عنوان مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو كه با حضور معاون وزیر صمت و رئیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد‌ و خاطره شهیدان بزرگوار باهنر و رجایی و هفته دولت، رونق تولید را اولویت اول و اصلی برای اداره ایران خودرو عنوان كرد و گفت: باید رونق تولید را معنا كنیم و قطعا با این اقدام تمامی اهدافی كه دشمنان با اعمال تحریم برای صنعت كشور درنظر گرفته اند، خنثی خواهد شد.
وی تصریح كرد: چه بسا در گذشته نیز در این بخش اقداماتی انجام شده كه پرچم رونق تولید برافراشته بوده اما باید با اقدامات اصلاحی و اجرای برنامه ها و فعالیت های جدید سرعت تولید را افزایش دهیم.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو پاشنه آشیل تولید را تامین قطعات دانست و گفت: راهكار برون رفت از آن  احیای شركت ساپكو با ماموریت‌های جدید در حوزه تامین قطعات متناسب با شرایط، تامین به موقع با هزینه كم و كیفیت بالا است.
دكتر مقیمی با اشاره به بازدید شب گذشته از خطوط تولید ایران خودرو، توجه به منابع انسانی را از دیگر محورهای اصلی فعالیت ها و برنامه ها عنوان كرد و گفت: كارگران در خط مقدم جبهه اقتصادی حضور دارند و شادابی و انگیزه و پتانسیل های موجود در ایران خودرو می تواند در راستای تحقق اهداف مورد استفاده قرار گیرد.
وی  با  تاکید بر ایجاد همبستگی  و همدلی بین لایه های مختلف کارگری ، مدیریتی ، قطعه سازی  و شرکای تجاری  گفت: ظرفیت های انسانی درون سازمانی یكی از منابعی است كه به آن توجه ویژه و اتحاد و همبستگی را در این بخش دنبال خواهیم كرد.
به گفته مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو کارگرها در خط مقدم تولید  قراردارند و ما باید با سعه صدر قدردان این عزیزان باشیم.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو به كارگیری روش های نوین تامین منابع مالی از جمله دیگر محور برنامه‌ها عنوان كرد و گفت: روش های سابق را  مطابق با شرایط حاكم بر كشور تغییر خواهیم داد و از روش ها و مكانیزم های تامین مالی جدید استفاده خواهیم كرد.
وی شفاف سازی و مبارزه با فساد و رانت را از دیگر برنامه های خود دانست و گفت: باید اهداف اصلی مجموعه را در همین راستا به تحقق كامل برسانیم.
دكتر مقیمی در ادامه هم راستایی و هم گرایی بین قطعه سازان وخودرو سازی را یكی از نقاط اصلی و رمز موفقیت دانست  و برنقش بی بدیل زنجیره تامین تاکید و تصریح كرد: پرداخت بدهی به قطعه سازان طبق چارچوب  مصوب و با استفاده از ساز و كار مشخص و روشنی انجام خواهیم داد.
وی توسعه وتعمیق ساخت داخل را از دیگر برنامه های این خودروسازی برشمرد و افزود:تمرکز بر تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو بهره مندی از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود در صنعت قطعه سازی در تامین و تولید قطعات وتجهیزات خودرو از جمله موضوعات راهبردی و کلیدی در این دوره از فعالیت بنده خواهد بود.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در ادامه حفظ و صیانت از حقوق مصرف کننده  را از دیگر اولویت های این مجموعه توصیف کرد و گفت:همکاری و تعامل موثر با نهادهای حاکمیتی نظیر وزارت دفاع، سازمان استاندارد ، محیط زیست وهمچنین تشکل های تخصصی  و مراکز دانشگاهی و دانش بنیان نیز از جمله  برنامه های کلیدی دراین دوره خواهد بود.
وی در بخش دیگری از سخنانش اصحاب رسانه را یار دوازدهم ایران خودرو عنوان كرد و گفت: همکاری بسیار نزدیکی با اصحاب رسانه خواهیم داشت و در دوره های زمانی مشخصی نتایج اجرای عملیات در حوزه های برنامه ای را از طریق رسانه ها به اطلاع مردم عزیز خواهیم رساند.
به اعتقاد دکتر مقیمی اصحاب رسانه چشم بینای مردم هستند كه باید عملكرد ما را با حساسیت زیر نظر بگیرند، ما  یکی از مکانیزم های اخذ اطلاعات بازخوردی را از این روش تنظیم خواهیم كرد.
وی افزود: كار جهادی را كه در گذشته آغاز شده و عینیت آن در ده روز اخیر با تكمیل بیش از 21 هزار دستگاه خودرو در روزهای تعطیل نشان داده شد را تقویت خواهیم كرد.
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودروتاكید كرد: باید هم محور باشیم تا اهداف مشتركمان در حوزه های مختف از كارگران تا مدیران گرفته تا تامین كنندگان و شركای تجاری را محقق كنیم.
دكتر مقیمی در پایان اظهار امیدواری كرد: با توكل به خدا و پشتوانه تمامی سازمان ها و نهادهای مرتبط با فعالیت خودروسازان و همراهی و همدلی تمامی سرمایه های انسانی و مدیران مجموعه ایران خودرو بتوانیم در مسیر منویات مقام معظم رهبری، اهداف دولت تدبیر و امید و وزرات صنعت،‌ معدن و تجارت حركت و توفیقات خوبی را كسب كنیم
می توانید دیدگاه خود را برای روابط عمومی شرکت بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
 


نظرخواهی
نحوه خدمات رسانی در امر فروش و پس از فروش نمایندگی پورمحمودی را چگونه ارزیابی میکنید؟
دیگر موارد
تعداد مطالب :
آخرین بروز رسانی :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
بازدید کل :
آخرین بازدید :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic